» Poradna » Notebooky

Notbuk HP 550

Pekny den,prosim Vas,potrebuji poradit,jak lze vypnout Wifi prijem na notbuku HP 550.Chci propojit Wifi router primo s notbukem snurou a aby se to ,,nepralo,,,tak musim prvne vypnout na notbuku wifi prijem,ale nevim,kde se to vypina.Dekuji za radu.

Odpovědi na otázku

Přepínačem, klávesou nebo klávesovou zkratkou, uvedenou v manuálu. Stačí ho otevřít a podívat se.

Bohužel už manual nemam....asi to bude nejakou klavesou,ale kdo to vi?

https://ctrlv.cz/shots/2016/12/14/45KO.pngOpravdu je to tak těžké to najít?

Diky moc.

Máš tři možnosti:1. Najdeš přepínač/vypínač Wifi, vypneš Wifi a připojíš kabel 2. Není-li vypínač, zakážeš Wifi adaptér a připojíš kabel 3. Není-li vypínač Wifi, odinstaluješ ovladač Wifi, ponecháš jen adaptér "Připojení k místní síti" a připojíš kabel

Bod 3. je nesmysl, protoze by to vyresil bod 2. A ani na ten nedojde, protoze 1. ;o)

Jak vypnout notbuk, ASUS