» Poradna » Notebooky

Notbook na hry+do školy na photoshop

dobrý den chci poradit který pc si vybrat o cenu mi tak uplně nejde spíš o ten výkon který notbook je výkonější?-budu ho tahat přes celou Prahu-budu hrát hry jako GTA V, Word of tanks, War thunder,Cs go-budu na něm pracovat v programech jako photoshophttps://www.alza.cz/lenovo-ideapad-700-15isk-... https://www.alza.cz/gaming/lenovo-ideapad-y50...

Odpovědi na otázku

je úplně jedno, kam ho budeš tahat, ale za ty prachy výkon na hry stejně v menším než 15ce nedostaneš a dělat grafiku i na 15ce displeji je pruda, natož pak na menším.

jenže se zase bojím že to sshd nebo hdd se mi může přenašením zničit.na 15 jsem zvyklý nikdy jsem nic většího neměl

blbost, HDD se do notebooků používá už hodně dlouho a ty disky jsou na to stavěné. Kdybys dělal na nějaké průmyslové lince, kde se budova celý den třese, tak bych to řešil. Ale není důvod se bát, že by běžné nošení notebooku s HDD třeba v batohu tomu disku nějak vadilo.

Lenovo nebrat, reklamovatelnost je dost vysoká.

šel bych do tohoto:https://www.alza.cz/acer-aspire-f15

a pevný hdd není zas tak křehký když má zaparkované hlavičky, vydrží pak dost. Ovšem jiná jestli se ve škole rvete a kopete si do batohů, to by pak mohl být problém

dobrá mám doma to lenovo s hdd ale nikam jsem ho zatím moc nenosil a nemám stím zkušenosti tak vám budu věřit

Ten dá 1080p 30 fps na Very High v GTA V. Ten celkom ujde.

ten matný displej potěší

mám doma lenovo s i5 2,20ghz 8gb ram ddr3 1600mhz a nějáká AMD grafika nevím přený typ ale gta na střední grafiku na 50fps to zvládá

mám lenovo už dlouho a spokojenost

A teď prozraď, kdy se v té škole chceš vlastně učit?

Že by poprázdninách?

Jestli to chceš na hry, tak si kup něco s GTX1050 nebo lepší grafikou. 950M a 960M jsou totiž o dost slabší a na nové hry prostě nestačí.

myslím že na low grafku to stačí

na fHD to bude na střední bez AA, starší hry klidně na vysoké.

momentálně mám i5 2,20ghz a 8gb ram ddr3 1600mhz Grafiku nějaký AMD 1TB hdd a GTA V na střední 50fps v pohodě

tak tady budeš určitě spokojen

tobě nejde o cenu a budeš sem házet notasy za 20k? gta 5 ti půjde horko těžko na low detaily (tyhle grafiky maj rozhodně o minimalně 30% nižší výkony jak desktop verze)... nemluvě o chlazení u notasu teto cenove relace, zdvojnásob částku a už by se něco sehnat dalo

a jen ten zmíněný Fotokrám stojí myslím něco jako 20 tisíc...

Mám omezený rozpočet do 25000kč ale našel jsem celkem dobrej notbook https://www.alza.cz/asus-fx553vd