Notas nepise

Caues, mel bych dotaz. Mam notas Acer Aspire 1652 a posledni 2 dny se mi stava, ze po najeti win, prestane reagovat na klavesnici, nejde vypnout, proste zamrzne tak, ze je nutne vytahnout baterku. To se stane, kdyz je zapojeny do site. Ve chvili, kdy zapnu notas na baterku, najedou win, zamrzne, ale za chvilicku nato naskoci hlaska, ze je baterka KO a ze se musi okamzit pripojit do site. Ve chvili kdy to udelam, vsechno je OK a notas si fici jako driv. Je teda mozne, ze ten bordel dela stara vymlacena baterka? Mam ji 2 roky, takze uz v podstate nevydrzi vubec nic, nebo to bude spis softwarove, tzn. resit to reinstalem win? Taky se mi zda, ze se zacal nejak vice zahrivat, ale to muze byt jen pocit, ze ve chvili, kdyz vidi clovek, ze neni vsechno v poradku zacina hledat mouchy naprosto vsude.

Odpovědi na otázku

zla baterka moze sposobovat ze zdroj dodava do nej tolko energie ze nestaci napajat notas a ten ma malo energie

radsej by som tu baterku rychlo vymenil aby ti koli nizkemu napetiu neodisli regulatory na doske