» Poradna » Programy

Norton antivirus - cena

Zdravím,Chci se zeptat zda někdo víte jaký je rozdíl mezi tím když si za koupím roční licenci na alze (https://m.alza.cz/norton-360-deluxe-50gb-cz... ) nebo když bych si zakoupil licenci přímo na oficiálních stránkách.Protože nechapu jak tam může být tak velký cenový rozdíl na alze za 499Kč a na oficiálních stránkách za 1 199 Kč, tak nevím zda něco přehlížím?

Odpovědi na otázku

A proč bys to kupoval, když je plno AV zdarma, které ti udělají úplně stejnou službu?

A jaký zadarmo by si mi doporučil?

Defender

Je dobrý nápad ho kombinovat s malwerbytes který bych pouštěl pouze ad hock jako scan?

Je.

Čím bude dražší, tím budeš mít (sám v sobě) větší pocit bezpečí.Konečný dopad bude ten, že budeš i méně opatrný (díky tomu pocitu bezpečí) a nakonec budeš litovat peněz a škody, která ti vznikne.Nejlepší, ale ne vždy nejspolehlivější, je antivirová ochrana, která sedí na židli u PC.