» Poradna » Programy

Norton 360-zákaz prověření exter.HDD

Můžete mi pomoci s tím,jak v Nortonu 360 zakázat prověřování externích HDD.Nemohu to najít.

Odpovědi na otázku

Vybereš vyloučené oddíly / disky.

Můžete to blíže popsat? Kde mám najít vyloučené? Možná jsem slepý, ale v manuálu jsem nic takového nenašel. V jiných Antivirech jsem to vždy dokázal ošetřit (AvgMcAfee atd.) a v Nortonu zatím nikoliv. Potřebuji při prověřování prostě jeden externí HDD z toho vyloučit a nevím kde a jak to nastavit. Prosím o radu.Vladimír.

Je to už dávno co jsem měl Norton bylo to pracovně nyní nemám licenci mohu se ti podívat a zkusit to virtuálně, ale ty to najdeš dříve. Nehleď na manuály a raději si projdi celé nastavení ručně tak to dělám já. Nejprve u každého programu zjistím "kde co je" a pak když něco nechápu se dívám do návodu. Je to rozhodně někde v nastavení, vyloučené procesy / soubory (lze dát i celé disky), má to jak AVG, Defender, MBAM atd., čili zde to najdeš také v ENG pochopitelně exclude.