» Poradna » Web a internet

Normálně mi internet na počítači jde ale když zapnu nějakou hru vypadne

Začalo to tím že jsem si nechal včera večer stahovat aktualizaci na hru a pak jsem odešel do kina a nechal to instalovat. Poté co jsem se vrátil se zdálo vše být v pořádku tak jsem počítač vypnul a šel spát. Ráno jsem počítač zapl a chtěl jsem si zahrát ale v momentě kdy jsem hru zapnul mi vypadl internet celkově. Tak si říkám: ''jo to bude v pohodě'' a šel jsem restartovat router protože mi to nešlo ani na mobilu. Potom co internet naběhl na mobilu i pc jsem si myslel že je všechno ok tak jsem zapl hru znova a team speak mi řekl Connection lost. Tak si říkám: '' Ku*va už co je ?'' restartoval jsem router +-5x, přeinstaloval jsem ovladače od wifi adaptéru +-4x. U každé hry na steamu mi to vypadne ale u fortnitu mi to jde, ale s pingem tak asi 400. Prosím o pomoc, jsem zoufalý :(

Odpovědi na otázku

To je tedy příběh k posrání.. A ta poznámka, že jsi byl včera v kině, to je prostě úžasný..