» Poradna » Programy

Nord VPN problém so spojením

Už viackrát som si na mobil stiahol a predplatil naj VPN-ku za rok 2019 NordVpn. Je to úžasná VPN,len veľmi často sa dlho čaká,kým sa pripojí na zahraničný server.Neviete prečo to nie je rýchlejšie?

Odpovědi na otázku

Právě proto, že se připojuješ na zahraniční server, tak to prostě chvilku trvá, nebo může být vytížený. Pokud s rychlostí není problém po připojení, není co řešit.

Tak můžeš zkusit tuhle je rychlá neomezená a free https://play.google.com/store/apps/details