Nonstop HW server pro 2 PC

Dobrý den
Může mi někdo doporučit HW pro server pro zvládnutí 2-3 pc ve vnitřní síti který by jel 24/7 ?
Chci tam provozovat:
1.ssh zabezpečeno certifikátem SSL
2.samba
3.svn
4.OpenVpn pro přístup z internetu zabezpečeno certifikátem SSL
5. databázi firebird superserver
6.SW raid 1, 2x500 Gb.

Postavil by jsem to na debianu. Priority pořadí:
1.spolehlivost sestavy
2.cena
3.uspora el. energie
4.rychlost přístupu na soubory službou samba.
5.rychlost databáze
Max částka 15 000,- ale pokud by to šlo tak co nejlevnější.

Odpovědi na otázku

Mě se na tyhle miniservříky v poslední době docela osvědčují Fujitsu Primergy TX100S1. HW je jednoduchý a funkční, poběží na tom cokoliv a je to levné, navíc máš na to slušný servis...

Vypadá to dobře. Ale zajímalo by me jestli někdo na tom zkoušel debian jestli není někde problém.

Je to od prvního do posledního postavené na intelském čipsetu, nic víc tam není. Těžko chtít něco více standardního.
http://cz.ts.fujitsu.com/wcms-data/datasheets/serv... ...

Asus WL-500gp + OpenWrt + NAS