Nokia PC Suite, nejde připojení k internetu notebooku přes Bluetooth

Ahoj, Mám WIndows 7 Ultimate ,NOkia E72, a téměř nikdy se nazdaří připojení "vytočení" modemu. Buď to modem nanajde a nebo to píše že není nakonfigurován nebo využit jiným programem. 3krát se mi povedlo vytočit, většinou, když všechny modemy i připojení odstraním a znova spáruji telefon, ale většinou to nejde?
Nevíte kde je problém? USB nemám

Odpovědi na otázku

Dost možná v ovladači ve win, odinstalovat, znovu přidat, ale nejlépe použít něco jako bluesoleil a tomu předadt správu bluetooth, je to mohem lepší/spolehlivější

Ještě doddám, že spojení s PCSuite jinak funguje OK. Právě že požívám toshiba Bluetooth stack, jindy to bylo hrozně problémově, přípojení padalo a většínou ani nešlo navázat. BlueSoleil jsem zkoušel,ale vyhazovalo to License error.

Zkoušel jste to bez PC SUITE, aby se vyloučila chyba v něm? Klasicky ručně přidat COM port, nové vytáčené spojení a vytáčet čistě z windows?

Sráće z windows neumí nastavit APN, takže nezkoušel.

Tady je celkem polopatický návod:
http://www.yethz.com/windows-7-tips/phone-as-m... ...

Jinak na nokia foru je to zminovano jako bug a nekterym to vyresila aktualizace firmware, je rec zrovna o E71, fw bude podobný.

se Sráćem z windows se nespojím s pc suiteo s telfonem.

Ale umí...