» Poradna » Mobily

Nokia lumia 520

Dobrý den mám menší problém ztratil sem telefon a když jdu na stránku https://www.windowsphone.com kde se přihlásim dám Najít můj telefon jenomže místo toho aby mi ho našel píše - Váš telefon bohužel nelze najít. Zkuste to znovu později. Za chvíli můžeme mít lepší připojení. problém je že net máám dost výkonej.díky za rady

Odpovědi na otázku

Netuším sice jak přesně ta funkce má fungovat, ale nejspíše jde o identifikaci na základě přihlášeného účtu live, použitého v telefonu.Protože hledání podle IMEI umí jenom operátor. Z toho pro vyplývá, že telefon musí mít datové připojení. Takže buď je telefon bez datového připojení, vybitý, nebo je změněný/zrušený účet.

Myslím, že tato služba musí být na telefonu aktivována.

Nebojte se, telefony s Windows nikdo nechce, takže máte šanci jej nalézt.

Hlavně, že po PC s Androidem lidé slintají.....

Pokud je mobil vypnutý, má blbý signál (ať už GMS nebo GPS), tak ho nenajdeš.

*GSM

Dojdi na PČR a nahlaš to buď jako krádež nebo neohlášení nálezu. Ovšem vezmi si doklad o koupi - pokud je tam ale méně než 5 000 Kč, tak máš smůlu, řešit to nebudou.