» Poradna » Mobily

Nokia G21: Stav Nouze (né nouzový režim)

Zdravím,Telefon se mi z ničeho nic přepnul do stavu nouze a chce nějaké heslo.Do nastavení telefonu se nedostanu, Do biosu (Recovery mode) se také nemohu dostat. Jde mi spustit pouze Fast boot.Opakované restartování zařízení nepomohlo. Vložení simkarty nepomohlo.Nejedná se o nouzový řešim, to je něco jiného. Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Stav nouze běžně znamená, že je téměř vybitá baterie, vypne se vše "zbytné". Takže především je třeba nabít ...

100% ne. Telefon je jiz 36h trvale na nabijecce.

To ještě neznamená, že je nabitý ... zkus jinou nabíječku/kabel, to je asi nejjednodušší, co můžeš hned udělat.

U telefonů nic takového není. Rozhodně se to nejmenuje nouzový stav, ale maximálně tak úsporný režim. Nejspíš má nabořený systém, což většinou značí vadu flash paměti.

Mam telefon pred sebou a pise stav nouze a pozaduje heslo. :O pridal bych sem foto ale neni tu moznost. nabity 3. Ruznou nabijeckou na 100%. Pokud tedy 100% baterky znamena, ze je nabity.
Jeste jsem to nikdy nevidel. A rukama mi proslo pres 400 telefonu za posledni rok.
Pres FastBoot by melo jit zapnout recovery mode pres program TDM Tool Pro. Ten ale telefon nedetekuje. :(
Pozadam o reset do tovaru pres servis. :/

Měl by si se naučit vkládat obrázky do fóra.