» Poradna » Mobily

Nokia C5

Dobrý den, přišel děda a má Nokia C5, když otevřeme Kontakty a chceme na nějaký volat, tak to nejde, jde pouze vyťukat číslo a takto volat. Můžete mi, prosím, poradit, jak to máme vrátit tak, aby šlo volat přes Kontakty. Děkuji mockrát.

Odpovědi na otázku

klasický postup - vypnout telefon, vyndat baterii, nechat tak půl hodiny až hodinu a pak zase zapnout - nepomohl?Zkus kdyžtak zaprudit na zákaznické podpoře Nokie...