» Poradna » Ostatní

Nokia Activité Steel + Amazon

Dobrý den,chci si koupit hodinky od Nokie a koupě přes německý Amazon je o 500 Kč levnější. Vyplatí se to? Když se mi zboží rozbije, jak ho budu reklamovat? Za jak tak dlouho můžou hodinky přijít?Děkuji za pomoc, Tomáš Pikl.

Odpovědi na otázku

Může být, proč ne. Německý Amazon je OK. Zboží můžeš reklamovat bez větších problémů, ale samozřejmě mu zboží musíš nějakým způsobem doručit (pošta), takže těch 500kč možná dáš za případnou poštu. S doručením zboží by neměl být problém, řádově odhaduji něco okolo týdne.

Kvůli 500kč nakupovat v Německu? To snad ne ;)