» Poradna » Mobily

Nokia 9300 a ,,částečná,, nemožnost se na tento telefon dovolat

Zdravím a na znalé se obracím s dotazem: na Nokii 9300 mám následující ,,zvláštní,, problém: dovolám se komukoliv, ale málokdo se dovolá mně- resp. když si sám sobě zavolám např. z jiné Nokie, 9300vka mi vyzvání.Ale když si zavolám např. z mobilu LG nebo z Motoroly, mobil nevyzvání ( ,,volající je dočasně nedostupný,, ).Čím to je?

Odpovědi na otázku

Nemáš kredit

Promiň, ale nepochopil a nepřečetl jsi si správně můj příspěvek- a navíc, kreditu mám zcela jistě dost

Mám obdobný problém s E90. Připadá mi to chybou u operátora....

Hádám, že aktualizace firmwaru ( nyní v3.06 ) na novější v6.27 nic v tomto ohledu neřeší, je to tak?

Nedá se to úplně vyloučit.Dělá ti to odjakživa?

Zavolej na technickou podporu svého operátora, ten by měl umět tento problém vyřešit.