» Poradna » Mobily

Nokia 8 vs Samsung Galaxy A8

Zdravím, budu si kupovat nový mobil a nemohu se rozhodnout mezi Nokii 8 a Samsung Galaxy A8, pro mě je hlavní fotoaparát, rychlost a chod systému, což si myslím že oba mobily zvládají v pořádku, ale stále nevím, který z nich to zvládá lépe a proto se obracím na vás s prosbou, zda někdo nemá s těmito mobily zkušenost a mohl mě tak nasměrovat. Děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi na otázku

tady máš ... https://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Ga... ale sou to dost rozdílný mobily .. jde o to co chceš

Asi nemůžeš čekat, že by měl někdo oba, takže ne, nikdo tu zkušenost nemá a nanejvýš ti bude vnucovat svoji oblíbenou značku. Smůla, je to na tobě.

Já si koupil Nokii 8 na mobilpohotovosti za 7 tisíc. Za ty peníze je to dobrá koupě. Bohužel telefon měl vadu na displeji - hnědou skvrnu v rohu. Tak jsem jim ho vrátil. Ještě dodám, že je znovu v prodeji za plnou cenu (předtím nebyl žádný skladem a najednou je dostupný a zrovna na té pobočce, kde jsem ho vrátil).Pokud ti jde o fotografie, tak LG G6 nemusí být špatná volba. Ta Nokie zas tak dobře nefotí (ale za 7 tisíc opravdu nemá konkurenci), pokud si nestáhneš modnutou Google cameru.

Děkuji za odpověď :) Na LG G6 jsem také koukal, ale zjistil jsem, že nemělo úspěch a už se nevyrábí, takže to mě trochu odradilo.

ahoj mam Nokii 8 asi od brezna 2018* jestli je hlavni fotak, tak tutomu telefonu chybi HW tlacitko spouste fotaku (myslim standardni tlacitko namacknout -> domacknout), takze se s tim foti dost blbe, ale dle fotek ho nema ani Samsung, takze si tady nepomuzes...* defaultni aplikace na foceni neumi fotit do RAWu, ale to vyresi treba palikace OpenCamere* glance screen nejde bohuzel nastavit, aby svitil porad, automaticky se vypne po 20 minutach, vic tam nastavit nejde (psal jsem kvuli tomu i na support)* telefon vydrzi 2 az 3 dny (po vypnuti spousty Google sr*cek, co tam bezi)* system je sviznej* telefon prezil pad na asfaltovej chodnik, jen ma odrenej jeden roh* cistej Android* uz hodne dlouho je tam Android 8.1pritelkyne ma Samsunga A5 (ja vim, neni to A8)* mi neskutecne se*e tlacitko Zpet vpravo* Samsung Android* myslim, ze jen Android 8.0

Děkuji za odpověď :) Tu Nokii nechci úplně na profi fotky, spíš jen tak na fotky na instagram a snapchat. A ještě se chci zeptat jestli má čistý android nějaké nevýhody? :)

Je to také o rozhodování čistý android vs nadstavba. Výhody čistého Androidu si můžeš vygooglovat.

Nebo si může vygooglovat výhody nadstavby :)

Tak samozřejmě. I když ono stačí hledat výhody & nevýhody čistého Androidu.