» Poradna » Mobily

Nokia 7.2 a tlačítko zpět

Ahoj ve spolek. Mám na vás prosbu. Mám Nokii 7.2. Dnes jsem aktualizoval Android na 11. Přitom mi zmizelo tlačítko zpět , a já vůbec netuším proč. Mám jen protáhlou bílou čárku. Například při prohlížení webu, kdy chci jít stránku zpět, musím vyvolat domovskou stránku a potom vše od znova. Nebo též co mě překvapilo, je to, že aplikace se mi neminimalizují, ale rovnou zavírají. Nevíte prosím, jak to teď funguje? Znamená to, že jsou k tomu určená nová gesta? Hledal jsem podporu jak na androidu, tak i v Nokii. Na oficiálních stránkách, ale nic konkrétního jsem nenašel. Předem moc díky za odpověď a užijte si víkend. Kuba.

Odpovědi na otázku

Tlačítka se dají povolit v menu.GestaDomů - zezdola nahoruZpět - zprava doleva nebo obráceněRecenze - zezdola doprostřed a chvilku drzet

Ahoj. Díky moc.