» Poradna » Mobily

Nokia 6330 a sdílení internetu

Dá se na nokii 6330 sdílet internet ze SIM (edge) přes BT pro android? Používám hloupý telefon jako primární kvůli výdrži baterie a android bych chtěl použít jen občas kvůli aplikacím a nechci přehazovat SIM.

Odpovědi na otázku

Přes BT těžko, mj. kvůli nízké rychlosti.

Ak netúžiš po fůlhádé videach, ale stačí Ti zive.cz bez načítania flashových reklám, stačí to. 3 Mb/s nie je nepoužitelných

Skôr 3G modem. Tam nemáš problém aj u lacnejších sa dostať na asi 6 Mb/s, u BT pod 3 MB/s. A Nokia 6330 asi neexistuje

Mea culpa, neprečítal som to celé. 1 tel chceš ako modem, druhý ako zobrazovadlo na Internet? Aj BT niečo papká, takže neviem či je toto riešenie. Ak máš malú výdrž tel, skús powerbanku

To jsie Nokia 6330 neexistuje http://mobil.bazos.cz/inzerat/58280963/Prodam-2... hooooodně vedle ž

Nějak se mi ten text poj.ebal. Tak znovu:To jsi hoooodně vedle, že Nokia 6330 neexistuje...... Například inzerát zde:http://mobil.bazos.cz/inzerat/58280963/Prodam-2...

mobilmania o ňom nevie, ale asi ide o 6303: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/nokia-6303...

ale jo ten internet i přes bluetoch lze sprovoznit, rychlost žadna hitparada lepší je přes kabel na usb před hodně lety jsem používal i na notebok internet přes nokia 6230i gprs/edge na nějaké psaní a dokonce stahovani mp3 písniček to stačilo.. Až jsem se přestehoval do města tak jsem přešel z mobilního připojeni na wifi, ale mam i mam i 3G modem do usb a stabletem fungoval dobře i rychlost je slušná

Je to 6303 Classic Pardon za chybu.