» Poradna » Ostatní

NOKIA 6300 - KONTAKTY

Cusek, chci se zeptat kdo má mobil Nokia 6300 tak bych z neho potreboval prenést vsechny kontakty do jiné nokie akorát ze jsem to jeste nikdy nedelal, mám jich tam docela dost takze rucne by to trvalo, nevíte jak na to pres pc pres nokia pc suite ?

Odpovědi na otázku

pc k tomu nepotrebuješ! čo tak skopírovať všetky kontakty na sim-kartu a tú vložiť do toho druhého mobilu?

jo to taky ale to je pracné, mám pres 78 kontaktů

čo je kurva pracné na tuknutí kontakty-presunúť kontakty (kopírovať kontakty)-ano???