Nokia 6151 - ako vypnúť slovník T9

Reklamoval som kolegov MT Nokia 6151 a v servise mi tam nahrali nový softwér. Nedá sa teraz vypnúť slovníkT9 pri písaní SMS.
V staršej verzii softweru sa pri písaní SMS sa v prvom riadku dalo pomocou abecedy vyhľadávať z
telefonneho zoznamu komu pôjde správa. Ak som dal 5 bolo to ako písmeno J ...
Teraz sa ta dá napísať len číslo 5;
Poradí mi niekto čo stým?
Kedysi dávno som mal Nokiu a spomínam si že sa T9 dol vypnúť stlačením a podržaním niektorej klávesy,
ale ktorej, na tejto som to už skúšal a nenašiel.

Odpovědi na otázku

t9 vypnes stisknutim klavesy # nejspis nekolikrat . nahore se ti objevi ruzny ikonk (tuzka s carama znamena t9, tak mackej az tam bude jen tuzka s pismenkama.

Na tejto nokii sa preprinas medzi T9, velkymi a malymi pismenami pomocou klavesy #.
Vzdy ju treba stlacit 2x aby si sa prepol do nasledujuceho modu.