» Poradna » Mobily

Nokia 6.1 předvolby

Jde odstranit předvolby na domovské stránce u Nokia 6.1 . Ukazují se tam den a počasí.

Odpovědi na otázku

1) žádný pozdrav2) žádná otázka3) žádné poděkování za pomocFakt takhle běžně komunikuješ, když někam přijdeš?

No tva reakce je rekl bych ze zcela shodneho ranku. To se ti moc nepovedlo. Treba ja jeho dotaz zcela pochopil, i bez otazniku.

Ne, to ne ale na úvodní stránce se píše o maximální stručnost atd. Kdo to nedodrží bude bloknut. Jinak tedy ahoj , mám problém s Nokia 6.1 kdy se mi na domovské stránce zobrazuje název dne a info o počasí a nevím jak toto odstranit. Když na to kliknu napíše se že je to "předvolby" . Nevím jestli to tam dává Android 9 nebo Google. Jirka

Pozdrav určitě stručnost nenaruší, takže ahoj :) Zkus na tom políčku se dnem a počasím podržet prst déle, jestli nevyskočí možnost odstranění.

😊 ok. Bohužel podržení nabídne opět jen okno " předvolby " a po stisku tohoto se zobrazí stránka : události v kalendáři s odkazy na: události v kalendáři: Informace o nadcházejícím letu: Informace o provozu Toto mám vše vypnuté a nic jiného nenabízí. 🤔

Já bych řekl že to je dáno Androidem 9. Mám Nokia 7+ a Android 9, tak sem to schválně zkusil přepnout na ten Lanucher od nokie a mám to tam to samé zkoušel sem to schválně odstranit a nešlo to výce sem to nestudoval. Používám Nova Lanucher.

Ahoj, když krátce kliknu na tu info o počasí , přepne se to do klasického Android ovského počasí (podobná apka jako třeba ( Klára) ale odstranění tam nikde není. Zabírá to zbytečně místo (pouze na domovské stránce) a mám tam také proto 2 stejné info o tom jaký den. Protože mám Widget kalendáře kvůli upominkám atd.

Pokud to nejde odstranit (to by musel potvrdit nějaký nokiář), tak jedině nainstalovat jiný Launcher (domovská obrazovka). Tam si pak můžeš dává/oddělávat co chceš.

A ten Launcher je normálně na Google obchodu?

Ok dík za tip na ten Nová Launcher. 👨👍

Jj, lunchery na Play. A osobně používám už několik let asi na třetím telefonu taky Nova Launcher, takže taky doporučuju :)