» Poradna » Mobily

Nokia 540 sim

Zdravím, rád bych se zeptal jak případně zda-li mohu dát sim kartu do telefonu nokia 540. Jedná se o typ thc-11c zdůrazňuji nejedná se o lumii 540, ale o telefon s anténkou z devadesátek. Děkuji

Odpovědi na otázku

Nic vám nebrání v tom to zkusit. A nic tím nemůžete zkazit.

Já ale nevím kam tu simku vrazit

Najdi si to na netu jsou tam i obrazky napis k nazvu a cislu rok vyroby.

Netusim jak to bylo se sim treba Sony Ericson z r cca 2000 ma simku pod baterii ktera se obtizne vyndava.O mobilech z let 90 https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/v...

Řekl bych, že se jedná o NMT telefon, který SIM nepoužívá.

Dobře, děkuji a lze s ním nějak volat i v dnešní době ?

nedá

Ne, síť NMT byla ukončena v roce 2006. Takže dnes už je to jen ozdoba do vitríny.