» Poradna » Mobily

Nokia 535 po přesunu vlastních videí do počítače nejdou přehrát prý autor práva

Mám lumii 535 nahraji video v telefonu jde přehrát normálně, ale po přesunu do složky v počítači je odmítnut k videu přístup s hláškou, že to jsou má videa (jako bych to nevěděl) nenašel jsem jak to odemknout.Díky Pavel

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci. Firma Nokia

dej hlášku foto, nepiš vlastními slovy

V čom to prehrávaš a nemáš zapnuté nejaké DRM v tel? Aj keď niečo také v tel nemá čo robiť

Mě z Prestigo odmítne přehrát video. Pošli-li si ho emailem ( v limitu), není s tím problém. Zřejmě nějaká ochrana, nepovoleno počítačem ( nutno povolit - a zavirovat .... )

řešil jsem to s adm. v práci a vypadá to, že tím že jsem si videa jen zkopíroval a nepoužil jsem synchronizaci mobilu s pc, tak tam osmičkové win. zapsali mne jako jediného kdo má na ně práva a přístup k videím je tedy zablokován.Což samozřejmě stolní pc s vin. 7 neumí změnit, nahraji je zpátky a zkusím je vyexportovat jiným způsobem, když to nepomůže znovu napíši.moc děkuji za snahuPavel