» Poradna » Mobily

Noise cancelling

Chci se zeptat může nějak noise cancelling ovlivňovat zvuk sluchátek při hraní hudby

Odpovědi na otázku

Ano, přimíchává to reprodukovaného zvuku okolní zvuk v protifázi pro vyrušení okolního hluku. Kdyby to nedělal, nebyl by to "Noise cancelling".

Co tak menej otravovat a viac hladat.https://en.wikipedia.org/wiki/Noise-cancelling_hea... Plus asi 100 odpovedi.

Na to to foruje ty demente vypatlany

Z principu ho samozřejmě ovlivňuje. Otázka zní, zda ti to bude subjektivně připadat nějak "horší" nebo ne...

Právě že mi přijde neni to u všech písniček ale u jedné mi to třeba dělá to že když ji pustím tak při hraní jde slyšet v pozadí jakoby mi do těch sluchátek něco kousalo ale když noise cancelling vypnu tak to nedělá kdyby to bylo sluchátkama tak to dělá i pro ambiend zvuku

Napiš co jsou to za sluchátka a jaká skladba?

Mám sluchátka Sony Wh-1000xm3 a hudbu pouštím přes spotify a dělá to u písničky falling od bisken