» Poradna » Programy

Nod 32

Zkoušel jsem si odinstalovat NOD 32,ale nějak se to nepovedlo.Tedˇ když to chci odinstalovat tak se mě objevuje tabulka kde se píše:(114) Vadný,chybějící nebo poškozený soubor setup.xml.Nevím co stím.A ještě jeden dotaz je možné,že ten NOD 32 je stále funkční?

Odpovědi na otázku

Start Tento Pocitac Nastroje Moznosti Priecinka Zobrazenie tobrazenie skryte priecinky

c:/ Document and settings All User Aplocations Data tam najdes zlozku Eset tu celu zmaz

dalej Start spusi regedit najdi HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE a tam najdi ESET vsetko daj zmazat

ak to nepijde skus este CCleanerom prebehnut comp.

Stále nic.

Stale nic.

HKEY LOCAL MACHINE/SOFTWARE/ESET/NOD/CURRENT VERSION/INFO -View_CLSID - smazat
anebo
smaž v registrech klíče pokud tam jsou
HKLM/SOFWARE/Eset
HKLM/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/NOD32km
položku
HKLM/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run/nod32kui
a když ani to nepomůže - tak
Start - hledat - NOD32, a všechno co se objeví mazat.

Stále to nejde.Snažím se smazat vše co se týče Nodu32,ale pořád to nejde.Stále to píše zavřít složku a zkusit znovu.

Skus toto

stiahnite si z nasej stranky www.eset.sk ... produkt s ohladom na zakupenu licenciu a operacny system
Nasledne:
- odinstalujte uplne nas produkt, restartujte pocitac /ponukne akciu automaticky/
- po restrate pocitaca zmazte cely adresar ESET z C:\Program Files\ESET\
- cez Start -> Spustit... si spustite prikazovy riadok a v okne Otvorit: napiste text regedit a potvrdte OK, spustili ste editor databazy registry
- vyhladajte iba! polozku Eset a vymazte ju z nasledujucich dvoch vetiev HKEY_CURRENT_USER\Software\Eset a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET

- cez Start -> Spustit... -> napiste cleanmgr a OK a zaskrtnite si okrem ineho volby Temporary Files, Temporary Internet Files, Recycle Bin a nasledne OK a Yes

Tak nevím stále to nejde.