» Poradna » Programy

NOD 32

Vhodny crack na vhodnou verzi?? Dik

Odpovědi na otázku

tomu nerorumim,Hardo porad

No na Slovensku su to este koruny a zachvilu bude Euro.

No a zabudol som dodat, ze tento crack plati na kazdu verziu.

takhle ti nikdo neporadi,kdyz na sebe nenechas kontakt

p.s. na takovehle dotazy jsou specialni war fora

Tak to uz je moc, diky za dotaz ktery me konecne po dlouhe dobe rozesmal, vhodny crack na vhodnou verzi se da sehnat na vhodnych warez forech.

no mesiac nebudes chlastat a kupis si nod na dva roky

Opravdu se divím redakci,že takovéto bezduché plácání nesmaže. K.

no ved pravda boli ze?

www.superforum.sk ...

Ano, takovy crack opravdu existuje.

Ahoj Misa. Nod s crackom nepouzivaj. Siahni si full verziu a previdelne si ju aktualizuj cez platne user/pass. Vyhnes sa tym nechcenemu prieniku do tvojho PC ktore otvori crack. Na nete je plnno stranok ktore ponukaju platne user/pass , staci len trosku hladat napr cez googla.

Dik za odpoved Tigrik ale nic sem nenasel,jsem zacatecnik

Niesi zaciatocnik, si kokot. Este si takto verejne pytaj crack na posrany nod. Si normalny? Si kokot, obycajna neschopna lama, a este k tomu drza. NAUC SA KRADNUT SAM, UBOZIAK.

Takový debil co si neumí najít crack by si to měl opravdu koupit.

FILDO,FILDO proč někoho nazýváš debilem když sám neumíš nastavit WIFI ani si přečíst odkazy.

Rozdíl najít crack a něco nastavit.(hádej co zabere více času)

JJJ: nemuzes vsechny hodnotit podle sebe,to se u nas rika:Podle sebe soudim tebe

Takže crack otevře půnik do PC? A to jsi slyšel kde, amatére? Ten crack jen přepisuje v registru zkušební dobu.

Trashmane - a průnik je prosím tě co? To, že jako praskne panenská blána? - (srandičky).

Trashmane - Až teď jsem pečlivě přečetl tvojí odpověď - prasklá panenská blána = zkušební doba je v háji.

Kbyby ses podíval o pár řádků výše, tak bys viděl tento text "nechcenemu prieniku". Což je česky "nechtěnému průniku". A na tento příspěvek jsem reagoval.

Vážení,
bežia vám riadne aktualizácie ???
Mne už niekoľko dní z ničoho nič nie ..., a predtým všetko bežalo denne automaticky ...

verze 3.0.667.0 OK

Moc dik vam,u kterych jsem videl ze chteji pomoci-problem uz neni...Znova dik vam tem,co znate slovo poradit a ne nadavat.

najdes napr. aj tu crackserial.sk ...

keso - až budeš příště reagovat, tak se podívej na datum původního příspěvku.

zadej do Googlu nod rapidshare.com a uvidíš!!!

Ja uz se opravdu davno prestal divit nekterym lidem a jejich stupidnim dotazum ci nazorum.
Kdyz uz na NODa nemate penize, nebo je do nakupu nechcete investovat, musite jej bezpodminecne krast?
Staci jednou mesicne venovat 5 minut casu odinstalovani starsi zkusebni verze a instalaci nove zkusebni verze
a mate zase jeden mesic klid a ciste svedomi.
Nechci moralizovat, sam taky nemam vzdy vsechno koser, ale nekteri z vas panove, by se meli nad sebou vazne zamyslet, nez bude pozde......

Tohle firma povazuje za neeticke, viz EULA 6g.

Na NOD osobne neznam cracky (ktere by pozmenovaly program), ale jen fixy, ktere pozmenuji registr a tedy neporusuji 6 d.

Pokud nekdo na sebe neda kontakt, tezko mu na foru jako toto (tj. ne-war) nekdo verejne poradi ohledne cracku, ap. Selsky rozum, jak vidno, mnoha lidem schazi.