No signal na monitore

Zdravim, chcem sa spýtať. Dnes som si kupil nový PC aj nový monitor Acer KG221Q ale keď ho zapojím cez hdmi kabel aj cez vga kabel a zapnem monitor, síce nabehne ale vypíše mi No Signal. Monitot je úplne nový dnes vyberaný z krabice

Odpovědi na otázku

Tak zapni ještě i PC.Nevíme, jestli monitor připojuješ do grafické karty nebo do základní desky. Jestli má základí deska VGA výstup a monitor VGA vstup, tak to připoj takto a minimálně se musí na monitoru objevit nějaké logo základní desky nebo informace o možnosti setupu atd.

Dakujem za radu. Pripajam to do zakladnej dosky. Po zapnutí pc aj monitoru iba nabehne Logo acer-u a hned na to mi vypise No signal.

Pokud je v PC samostatná grafická karta, tak to musíš připojit k ní.

Aha:D to je už zložote pre mňa budem musieť zavolat nejakeho servisáka :D ďakujem aj tak za rady :)

Tak zvladol som tk nakoniec aj ja :D Mali ste pravdu trebalo to zapojit ako ste napísali. Už to fiči. Ďakujem.veľmi pekne, pekný den