No detected signal u monitoru Benq PD3200q

Prosím o radu ohledně připojení monitoru. Je nový, starší PC s Win 7, Radeon 7700. Systém nainstalován nově, ovladače pro kartu z orig. CD. Na monitoru probíhá start systému, ve chvíli, kdy má naskočit plocha, se objeví, že není signál. Zkoušel jsem dva kabely, oba fungují u jiného monitoru s nižším rozlišením. Připojení přes display port, na monitoru v menu nastaveno. Nějaká rada?

Odpovědi na otázku

Mne to robí keď je nesprávne nastavenie. Nainštaloval som HAIKU OS s pripojeným CRT a potom som zmenil na LCD. Pred nsčítaním plochy sa LCD vypne. Mmt mám aj LCD aj CRT a pri boote by mali ukazovať obraz obidva. Ukazuje len CRT. Po nabehnutí mám rozšírenú plochu. Skús núdzový režim.