» Poradna » Programy

NLite

Pomocí nLite si chci vytvořit novou instalaci. Chci ořezat jazyky. Co se stane, pokud ponechám pouze češtinu? Hlavně, jak se bude systém chovat v rámci internetu na cizích stránkách? Máte s tím někdo zkušenost?

Odpovědi na otázku

A proč? Ty to udělej a zveřejni. Neubude tě.

nLite je mocny nastroj a nektere lidi ponouka k nesmyslnym krokum. :o)

Neva. Pokud mě zrak nešálí, a on nešálí, chtěl vypreparovat jazyky. Už ten požadavek, aby tam neměl ani AN je fatální. Tak ať se učí. Však on ho Hus naučí (nebo nějací tajtrlíci ze Soluně, nebo odkud.)

Jazyky i klávesnice se vypreparovat dají a ušetří se tím překvapivě dost prostoru na instalačním médiu. nLite tě k tomu navede sám a pak už jen zaškrtáš v okénkách to, co cheš aby zůstalo (klávesnice Japan, Urdu, nebo Svahili opravdu nikdy potřebovat nebudeš). Možná, že se tomu někteří z vás budou divit, ale v české instalaci tohle všechno kupodivu je. A co je fatálního na tom, že v české instalaci bude jen čeština?

Je to fatalní - a spousta věcí co nlite umožnuje fatalní je.Jinými slovy pokud nema disk o velikosti 5giga jsou věci jako vypreparovaní jazyků na pováženou.Pokud ovšem se omezí na seznam.cz a nebude blbnout s některými věcmi které napřiklad vyžadují jiste asijske jazyky - namatkou blbinky od leadteku nema problem.Dokonce nemusi mit problem rok ale až nastane tak si možná řekne že to neměl dělat.Jo mimochodem podpora jazyků neznamená jen klavesnice - fakt pokud mam podporu thajštiny neznamena to že přepínám na jejich klavesnici.Už začíná zapalovat?

Tady je zase nablito. Když neumíte poradit, tak si radši hoňte ocas.

Lock N Load

Poradit umím, ale ty neumíš radu přijmout, proto jsem tě zařadil kam jinam, než k blbečkům. Ani do depa se nehodíš.

Jestli nenavštěvuješ stránky psané "asijskými jazyky", tak doporučuji nechat tyto:
1) Central Europe
2) Westren Europe and United States
Zbytek nemilosrdně vypráskat...

Takovým prasetem sprostým se nemá cenu ani zabývat.Viz to blití.

No treba japonstinu a francouzskou nebo korejskou klavesnici opravdu odebrat muze, ale iracionalita pokusu o odebrani zasadnich veci je snad zrejma, ne?