» Poradna » Programy

Nízký výkon procesoru (chipset) řady N3050 ...ve hře MSTS

Ahoj, nemá někdo zkušenosti s tímto problémem.Mám Train simulátor od MS a na trati Olomouc-Opava si testuji výkony integrovaných grafik procesorů.Konkrétně pohyb (velikost fps) vlaku na nádraží v Olomouci. Pěkně stará hra a tento úsek dává grafikám zabrat.Ostatní úseky náročné nejsou a dají se projíždět celkem rychle.Ale zpět k Olomouckému nádraží.Procesory řady J1800, J1900 ... cca 3-4fps a Skylake Pentium G4500T cca 13-14fps.Chtěl jsem otestovat i něco výkonově mezi, konkrétně řadu N3050, N3150 a ouha.Pouze 1fps a myš při pohybu poskakuje, nelze přesně nastavit.Čekal jsem tak 7fps.Neví někdo řešení ... čím to může být?Hlavně mně nepište, kup si herní grafiku Mějte se.

Odpovědi na otázku

K čemu je to dobrý? Tohle ani nemůže nikoho zajímat...

Gratuluji, jen jste potvrdil, že N3050 atd, jsou slabší než J1800,... To je známá věc.:http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Celeron-J19... Nevím kde jste přišel na to, že jsou silnější. "N" procesory jsou většinou staré přeznačené modely (myslím, že dokonce Atomy), čili to nejslabší co Intel má. Ne ne nadarmo se tu na fóru píše "N" = Nebrat!!.

Nějakej test Intel 530 by nebyl?

Co třeba notebookcheck?

tak když už se s tím dělá ... chtěl jsem ho zabavit :)