Nízkoprofilová klávesnice

Dobrý den,měl bych zájem si koupit nějakou nízkoprofilovou klávesnici. Mám od kolegů doporučení na Mx keys, která by mi i vyhovovala, mám rád i Apple klávesnice, takovýto styl mi vyhovuje.Trochu mě děsí cena. Nedá se sehnat něco podobně dobrého a funkčního za menší peníze? Chtěl bych i opěrku na zápěstí (která se dá k MX keys dokoupit).Děkuji

Odpovědi na otázku

na Alze máš 102 typů nízkoprofilových klávesnic od 150 do 5000 korun. Funkční jsou všechny. Gelová opěrka se dá koupit ke každé klávesnici.Jak má asi někdo vědět jakou by sis představoval a jaká by ti vyhovovala, když to nevíš ani ty sám...https://www.alza.cz/levne-klavesnice/18842899...

https://www.alza.cz/lenovo-professional-wirel... aj tak je mx keys nedostupna v alze aj czc.

já jsem si nedávno pořídil cherry dw 9000 slim, o moc levnější tedy není, ale je i s myší. Dobrá, jsem spokojen.S logitech klávesnicemi, a i microsoft, nemám poslední dobou dobré zkušenosti...

A přidáš +- 600 a máš o dvě třídy lepší G815...

no nevím, jak jsem psal, logitech poslední dobou zklamal a světýlka mě silně odrazují. A Cherry má přeci jen v klávesnicích podstatně větší tradici, než Logitech.Ale mně je to jedno, tu zmíněnou mám jen k TV, jinak používám hodně staré, drátové, ale stále kvalitní klávesnice.

ta je ale mechanická, nema proximity senzor - nerozsviti se priblizenim ruky, neni bezdratova a ani g915 nejde parovat bt na 3 zarizeni. g915 jsem mel a je daleko vyssi nez mx keys

Satechi vypada podobne jako mx keys, cena je vsak podobna. osobne bych nevahal nad tou mx keys. sam jsem ji chtel. ale zacal jsem se jako levak preucovat na mys v prave ruce protoze neni kvalitni levacke mysi. vadi mi numerika. u mini veeze mi chybi zvlast sipky a pgup, down a ins/ del. kdyby meli tkl verzi pouzivam ji vsude. cena neni problem. ospovida kvalite.