» Poradna » Notebooky

Nízké FPS

Dobrý den, mám notebook toshiba satellite L50-A-19N.Intel Core i7 4700QM HaswellNVIDIA GeForce GT 740M 2GB, HDD 750GBRAM 8GB Windows 8.1 64-bitKdyž hraju CS:GO mám 30 fps je to normální? děkuji

Odpovědi na otázku

Ano je ro naprosto normální. Stímto notebookem to na víc nevytáhneš tedy pokud nesnížíš detailyJestli by jsi chtěl lepší výkon tak by sis musel koupit lepší herní stroj ale nekupuj si znovu notebook teda pokud s tím necestuješ

Dík no :) To je teda dost na prd :D

Na tak stoletou hru mi to prijde hodne malo...ikdyz nemas vykonou GPU.Na jake rozliseni a detaily to hrajes?

Ne, není to normální.

a zapne se NV nebo jede intel IHD

jedu katu