» Poradna » Programy

Nízké FPS při hře HOI4

Zdravím,mám takový problém že při hře Hearts of Iron 4 mám při nejvyšší rychlosti hodin strašně málo fps ale RiveraTunner ukazuje že to není zase tak vytížené a zdá se mi že to napracuje na plný výkon.Můžete mi s tím poradit ?GPU:GTX 550tiCPU:i5-3350pRam:8Gb

Odpovědi na otázku

zde přikládám screenshot http://imgur.com/vyuMqLE

up

down

Máš pomalý procesor, v podstatě jako dnešní Pentium G4560, které do nedávna stálo 1500.

K té grafice je silný až až.

Tak proč je vytížen jen na 40% a grafika jen na 7% ?

Na tu hru silný není, má tragický výkon na jádro, a hra neumí využít více jader, takže je to v režii OS a procesoru - proto ti jede na 40% a je to jeho maximum, co hře dodá. Zrychlování času ve hrách je vždy zátěž na procesor, graifka tam nemá co počítat.

Hrál jsme to i na slabším PC a jelo mi to v pohodě. Nepřehřívá se ti třeba pc?

Grafika jede kolem těch 70C a CPU tak kolem 40C.

Tak to pak nevím. Jediný co mě napadá je jestli máš aktualizovaný ovladače od GK.

Ano mám.