Nízká rychlost PCIe slotu

Ahoj, PCIe 1.1 x16 na mojí základní desce běží pouze jako x8 a chtěl bych se vás zeptat, je grafika pomalejší než kdyby byla zapojená do plnohodnotného PCIe x16? Někde jsem četl, že je rozdíl nulový nebo velmi malý.PC:amd athlon 64 x2 4800+ 2.5ghzk9n6sgm-v (1.0)nvidia geforce 9600gt 512mb3gb ddr2fortron 400wcrusial m500 120gb

Odpovědi na otázku

U tehle grafiky je to uplne jedno.

väčšinou ten rozdiel robí tisíciny až desatiny percenta,resp 22-35 bodov v mad onion 3D marku,čo pri výsledkoch v päť/šesť ciferných číslach znamená velmi smiešny,zanedbatelný rozdiel,pokial je rozdiel podstatne väčší,tak je obvykle chyba niekde inde-v ovládačoch grafiky alebo čipsetu,alebo v ich kombinácii...