Niva GK

Ahoj, chtel bych si pořídit novou Gk k mé sestavě, takže se chci zeptat jakou :). Určení : Hry:úprava videí, after effects, Adobe premiere Monitory : vlastním jedenu fullhdecko a jeden obyčejnou 4:3 monitor. V budoucnu by bylo možné že bych přešel na nový monitor s větším rozlišením s úhlopříčkou 25 a výš, z něho bych potom udělal i hlavní monitor.Vystup: VGA pokud to je ten modrý velký konektor 2x.bohuzel monitory nemám v HDMI Vlastním ň současné době mám GTX560Pozadavky: podpora CUDA a dalších blbosti. Ikdyž jsem spysel že nvidia odstranila cuda z ovládacích Sestava: i7 4470k, nějaká deska do 3k, 16gb ramJeště se chci zeptat jestli je lepší koupit novou grafiku za 10k nebo koupit z aukru do stejné hodnoty nějakou quadro grafiku již použitou

Odpovědi na otázku

Asi incestní dítě, jinak nevím proč je ten dotaz napsaný jak od kreténa

Ještě dodám zdroj corsair 650m

Corsair zdroje nevyrábí.Nvidia (nikoliv Niva) Quadro je řada profesionálních GK, tj. nic pro přitroublé zapařence.

myslím že to Niva je jako Nová a ne Nvidia

Ne, nevyrábí!

Jak to myslíte, jako že to je šunt, či jinak?

Když to teď čtu tak jsem to docela dobře ráno po noční venku v té zimě docela dobře napsal :DJo to Niva má být jako Nová, ale jinak preferuji i tu nvidii,

Vybral jsem ti tuto s chipem nvidia:http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-970-supe...

Díky, jinak proč jsi vybral zrovna tento model?

Na czc mají také "pracovní" karty pro grafiky. ty si ale napsal v dotazu, že bude pc i na hry.tak jsem vybral kartu, která je herní a má vyšší frekvence než jiné karty se stejným označením.Tady si o tom něco přečti a vybrat si můžeš jinou.http://pctuning.tyden.cz/hardware/28

Ja bych radsi bral MSI. Ma lepsi chlazeni.

A co ta možnost quadra, třeba z aukru. Jsou to určitě pracovní, ale oni si říkal nejhorším neporadí moc z hrama? Které parametry jsou dobré pro hraní a které zase pro práci? Diky