» Poradna » Ostatní

Nintendo wii + archiv starych her

u popisu se pise ze je zdarma pristup do archivu starych her na predchozi konzole. Zdarma jsou i ty hry nebo jen pristup? Takze reklamni trik? Diky

Odpovědi na otázku

Přístup máš zadarmo, ale koupit už si to musíš (takže nejspíš reklamní trik). Kupuje se to za tzv. WiiPoints, ta jde koupit jako kuponová karta (1000-3000 bodů), nebo přes kredit. katru, 1000 bodu stojí něco kolem 400Kc, a průměrně hry na virtual console (Starší hry) stojí 900wii points. Takže to není zadarmo ani náhodou

Zdravím,
a nevíte někdo jestli se daj hry na Wii stahnout někde na netu zadarmo?
Díky

Ano stahnout nekde na netu zadarmo se daji. Neni zac.

Dobrý den,prosím kde a jak bych sehnal hru Donkey kong country trilogy na Snes. Děkuji.