» Poradna » Ostatní

Nintendo Wii - šedá obrazovka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mám spravit to abych neměl u Nintenda Wii. Všechno šlo v pořádku, ale dneska jsem to spustil a byla tam šedobílá obrazovka. Mám Smart TV od Samsungu. Plazmu. Ani restart nefunguje. Prostě nic

Odpovědi na otázku

Servis.

Tam říkali že v tom nic není.

Nastavení taky nepomohlo

A ukázali to před tebou, že to jede a jak to jede?

Nekoupil jsi to v bazaru, byl jsi vůbec v tom servisu, máš dobrozdání že je to OK, tak jak to je?

Je to koupené od výrobce, je to spíš chyba v něčem, ale konzolí to není. Tento problém mám nejen já ale i ostatní

Naposled se ptám, v tom servisu si to viděl v chodu, ANO nebo NE?!?

Ano