» Poradna » Web a internet

Nikto sa mi nevie dovolať na skype. Ja všade.

Nikto sa mi nevie dovolať na skype. Ja sa dovolam všade a všetko funguje normálne, vrátane nastavenia reproduktorov. V čom môže byť chyba?

Odpovědi na otázku

Předpokládám u nich. Třeba já se dovolám, ale neslyší mě všichni. Přičítám to Vistám. Čert ví proč, ale chat jde normál. Jak se říká, dobrá psovi mucha k obědu, když kosti došly

Do Lipska jsem slyšet, ale já je neslyším. S Lanškrounem se zvuk špatný, ale dorozumíme se. Tož nevím čím to. V mobilu ok.