» Poradna » Ostatní

Nicehash

Hledám pomoc kde je chyba, počítám na radeonu 7870, speed 466 H/s CryptoNight a rate mam jen 0.077, býval vždy 0.11 - 0.13. Přitom starší 6950 ma speed 350 H/s a rate ma pořád 0.1. Takže mi teď jede méně výkoná karta lépe, přitom celý měsíc to bylo v pořádku.

Odpovědi na otázku

Řešil jsem dneska ten stejný problém...řekl bych, že je to problém Nicehashe...speed je stejný, ale provize v mbtc je menší...asi ukrajují...

Čím ďalej, tým viac sa sťažuje ťaženie a sú nižšie odmeny. Je to normálne. O to v kryptomenách vždy šlo

Blbost, ne? To si mužu udělat každej měsíc novej login a pojede to pořád na plno