» Poradna » TV, audio a video

Niceboy Hive Pods

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám sluchátka Niceboy Hive Pods, tyto sluchátka jsem normálně používal aniž bych s nimi měl nějaký problém, ovšem jednoho dne se mi normálně spárovali s mobilem, ovšem když jsem zapl youtube a pustil nějaké video tak nic nehrálo, zkusil jsem vypnout a znovu zapnout sluchátka a nic, když jsem formátoval mobil tak také nic, ovšem když sluchátka spáruji s jiným mobilem tak hrají, myslel jsem si že to je chyba v bluetooth ale když jsem zkusil spárovat mobil s reproduktorem tak hrál v pohodě. Byl bych rád za jakýkoliv typ co by mi pomoct, předem děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

Dá se poradit jediné. Nekupuj čínský noname který dobytci brandují na rádoby značku a prodávají za 10x tolik. Buď si ten šunt objednej rovnou od číňana za 150, nebo si kup něco normálního.(Od Niceboy se dají drátová sluchátka neb na nich není co zkazit, a ještě měli na svou cenu relativně ucházející akční kamery. Zbytek je sázka do loterie.)

Taky jsme měl bezdrátová sluchátka a většinou pomáhalo úplně sluchátka smazat ze spárovaných zařízeních a znovu spárovat.