» Poradna » Ostatní

Niceboy hive pods 2

Dobrý den, už den se snažím připojit své sluchátka na bluetooth, ale marně. Zkusila jsem tedy jít podle návodu, ale jaksi nemůžu nalézt, v čem dělám chybu. Sluchátka se mi nechcou připojit do Bluetooth, levé sluchátko reaguje na dotyky, ale hned po vyndání pravého sluchátka, sluchátka začne blikat červeno-zeleně a vůbec nereaguje na můj dotyk a nechtějí se připojit do Bluetooth. Prosím poraďte, děkuji.

Odpovědi na otázku

poprvé spárovat,pak už se vždycky odpojí nebo spáruje automaticky při vyndání/uložení z/do boxu