» Poradna » Programy

Nic se nezměnilo

Zdravím vespolek,
mám elektronické předplatné časopisu Computer. V posledním čísle na DVD vyšla "plná" verze programu na tvorbu webu WebSite X5. Chtěl jsem ji odzkoušet a proto jsem vznesl na redakci dotaz, zda mám jinou možnost získat tento program než si zakoupit i papírovou formu časopisu.
Odpověď 0 - tedy žádná - to k tomu Nic se nezměnilo v titulku. Situace je stejná - stále mlčí, stále mlčí.
K samotnému programu WebSite X5, kdyby o něj měl někdo zájem.
Program jako takový může být podle tutorialu dobrý, ale to co dostanete do ruky s ním nemá skoro nic společného, proto ty uvozovky u "plná".
Je to asi jako když vám někdo prodá mercedesa, ale sedačky, skla a možná i motor si nechá.
Opět jsem se utvrdil, že elktronické předplatné bez DVD je jediné rozumné řešení.
Přeji pěkný den
Jiřík:

Odpovědi na otázku

Googel umí najít i recenze...