» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nic nenaskočí na monitoru po zapnutí počítače (xp)

Dobrý den mám vcelku velký problém s počítačem (OS windows xp) stalo se to už včera a nevím co s tím mám dělat proto se ptám tady. Pokud zapnu PC nic se na monitoru neobjeví i když počítač běží.Monitor ukazuje oranžové světlo takže je zapnuté ale nic se neukazuje.Nemám tušení čím to múže být ale jsem si jist že počítačem protože jsem to zkusil s druhým monitorem a nic jako u prvního.

Odpovědi na otázku

Tohle na dálku nespraví nikdo, protože je tisíc a jedna možná příčina. Chce to někoho znalého přímo u počítače. Buďto znalý známý, nebo servis.Protože jsou tam WinXP, tak to může být stařičký počítač, tak to nejspíš nebude stát za opravu v servisu.