» Poradna » Počítačové sítě

Nic nefunguje v PC

Dobrý den potřebuji radu v počítači mi nefunguje internet neboli ethernet dokonce mi nefunguje tiskárna a zvuk a teď jsem zkoušel flešku a nefunguje jen jsme odpojili kabel od PC a teď se stalo tohle ale na tiskárně se to ke WiFi normálně připojí a na mobilu jo ale na PC mi to vůbec nejde a vůbec se to dole neukazuje ten ethernet vedle hodin jen se tam ukazuje zvuk a na tom křížek.predem díky za radu

Odpovědi na otázku

Jedině servis,tam ji to polož na stůl,poněvadž evidentně nedokážeš ani popsat závadu a uvést jakékoliv normální údaje.

Zkus to napsat ještě jednou a česky, aby to dávalo trochu smysl. Je nutné používat ve větách čárky a tečky pro oddělení větných celků, jinak je ten text jen nečitelný blábol. Vážně nechápu, co z těch škol dnes leze...

Nefunguje mi Fesbook Messenger offine a goole a dalsi

Že by virus

Hmm, asi to bude rozbitý

Asi je to rozbitý. Vzhledem k totální absenci informací v příspěvku a jeho nečitelnosti je to celé, co se dá na to říct.

V prvé řadě máš něco s klávesnicí. Nefungují ti klávesy s interpunkcí.

Adame,pokud chcete alespoň trochu relevantní odpoveď, tak je opravdu dobré napsat otázku tak, aby se dala rozumně přečíst. Stejně tak by bylo fajn, dodat nějaké relevantní informace. Když vám někdo napíše, že má na dálnici nefungující auto a problikávají mu světla, taky hned víte, co s tím je?Takže:1) Napište alespoň co to je za PC. Myšleno jeho HW výbava (všechno, včetně názvu zdroj - počet w k určení nestačí).2) Co je k tomu PC připojeno.3) Jaký operační systém používáte? Případně jeho verzi, pokud se jedná o Windows 10. Je vše legální?Pak se dá o něčem bavit.Co se týče ikonek u hodin, tak jejich zobrazení se dá nastavit v systému. A to že je u zvuku křížek je normální, pokud je to vypnuté, nebo nefungující.

Ze které cizí země přicházíš, panáčku.

Jestli jsi vypojil z pc internetový kabel tak opravdu netuším proč to nejde a bude to chtít odborníka ( na hlavu)

Tiež si myslím, že on potrebuje odborníka (na hlavu) - veď odpojil z PC kábel od internetu a diví sa, že mu to nefunguje, neskôr sa zistí, že má odpojené repráky, atď, atď.....

… třeba má doma WiFi ...

… a telefon mu jde taky bez kabelů, tak proč ne PC...

A zkoušel si to vypnout a zapnout? Je to v zásuvce? ...