» Poradna » Programy

Nic, co stáhnu s HellSpy nebo z Uloz.to, nejde přehrát

Dobry denMam ten problem,ze cokoliv stahnu s Hell Spy nebo z Uloz.to,mi nejde prehrat,porad mi to pise,ze nelze prehrat,ze format neni podporovany...zkusila jsem toho stahnout opravdu mraky,takze si myslim,ze ve formatu to neni...Spis me napadlo,jestli se v mem tabletu neprobehly nejake aktualizace a tim vznikl problem? Jeste nedavno jsem normalne stahovala a vse slo prehrat a najednou tento problem a ja nevim proc..Diky za pripadnou pomoc,radu

Odpovědi na otázku

A nestahujes napriklad Star wars 10, alebo 14-ty ablom Michaela Jacksona?Tie zdroje, co popisujes, so dost nedoveryhodne, takze ja sa ani nedivim...Pripadne, v inom zariadeni ti "to" ide prehrat?

NN nic z toho nestahuji,stahovala jsem jen pohadky pro decka,ale vzdy mi to slo,pouzivam tyto servery uz dlouho,ale neco se mi muiselo v tabletu po... a ted vsechno co stahnu,proste nejde absolutne prehrat.Mam nainstalovanych vic prehravacu,jako VLC Player,Pot Player,Windous media Payer atd a proste nic mi nejde prehrat

V INOM ZARIADENI TO PREHRAT IDE?!

Ja mam podobny problem teraz. Doteraz som stahoval z ulozto a vzdy to islo na mobile aj na TV cez pripojeny externy disk. Zo dva tyzdne ked stahujem, nejde mi to kukat na tv, ani susedovi... ale na mobile vsetko ide bez problemov...

A myslim,ze ani nema cenu to zkouset prehrat jinde,napr v dvd prehravaci,kdyz tablet sam mi to absolutne nespusti....

OK, tak v tom pripade bohuzial nedokazem viac pomoct.

a napadlo tě že problém je právě v tom tabletu a nikoli ve stažených souborech? bože můj...

On myslel v inom zariadení , tj. PC , NB . Sorry , ale tablet nie je zariadenie .....

Tak ono aj otvarac na konzervy sa da nazvat zariadenim...zalezi na uhle pohladu :)

Jen taková připomínka, Star Wars 10 ani stáhnot nemůže, jelikož teď v prosinci (december) bude Star Wars 8 :) a jde o to, že všechny filmy, serialy atd stažené cca před 14dny jdou přehrávat normálně, a co jsme stáhli od 16.10. nelze přehrát. Zkoušel jsem vyřešit problem s kompatabilitou u všech prográmů a nic nepomohlo. Chtěl jsem stáhnout novější verze přehrávačů a hlásilo mi to, že máme nejnovovější verze. Tak jsme trochu bezradný.

Prave si ma nepochopil. Keby stahovala Star Wars 10, ktory samozrejme neexistuje. Tym padom, ak by si ten film stiahla, nemoze to byt legitimne a musi to byt podfuk/virus atp.Blik?

Nahraj nějaký ten pořad "co nejde přehrát" na uložto a dej sem na něj odkaz.Vyber nějaký menší.

No jde o to, že nejde přehrát vůbec nic co sáhnem. Ať je to cokoliv. Takže nemá ani cenu něco nahrávat na ulož.to. :( možná jde o problém v tabletu než, se staženýma filmama.

A prave preto, aby sme zistili, ci je chyba v tablete TO TREBA SKUSIT PREHRAT NIEKDE INDE, na PC, Notebooku, smartwatch...

A když to stáhneš z mega.nz tak to jde přehrát?

zkus vlc player, je to univerzální přehrávač, s téměř všemi potřebnými kodeky... pokud nepujde vlc nepujde nic...

Zatial sa mi nestalo , že by z HelSpy , alebo Uloz.to niečo nešlo prehráť ! Daj presný názov , adresu , čo nešlo prehrať.

Je to marne, je to marne.Clovek sa snazi poradit a ona si mele svoje....To je potom tazko.

Mám stejný problém, cokoliv (film) stáhnu přes uložto, mi nejde přehrát na Xboxu. Z jiných zdrojů není žádný problém s přehráváním. Ale jakmile je zdroj uložto, tak to přehráju jen na PC. Na Xboxu mám přehrávač VLC a Kodi. Přijde mi jako by uložto přidávalo do videa nějaký kód, který způsobuje že standardní přehrávače s tím mají problém.