» Poradna » Ostatní

NHL na ČT4 Sport (bude nebo ne)

Uvažoval jsem o koupi set top boxu,protože nemám kabelovku ani satelit a chtěl jsem sledovat zápasy NHL.Nevím ale jestli je bude ČT4 Sport dávat,tak jako Galaxie nebo ne.Na jejich webu se člověk nedozví nic a na mail nereagovali,nevíte někdo jak to bude?

Odpovědi na otázku

Dobrý den, myslím, že na ČT 4 se NHL asi vysílat nebude. Kdysi jsem četl, ale už nevím kde,že by ho rádi zařadili, ale v brzké době to na to nevypadá. Snad z důvodu financí, přece jen práva jsou asi dost drahá. Mimo jiné má práva na NHL Galaxie Sport, takže možná i proto se do toho ČT nechce.Vím ale, že třeba STV nějaké zápasy na konci sezóny vysílala, ale to nevím, jestli Vám pomůže. Taky nevím, jak to mají pro tento rok.Pěkný den.

Tak to jste mě moc nepotěšil,ale díky za reakci.Jinak to vysílání ČT4 Sport je,alespoň z mého pohledu dost bídné.Programová skladba otřesná .... co naděláme,je to přeci jen ještě v plenkách.