» Poradna » Programy

Nhl 2004

Zdravím, potřebuji poradit. Snažím se rozjet hru NHL 2004. Nejprve jsem měla problém, že se hra spustila, ale kromě křížku na vypnutí nic ve hře nereagovalo. Poté jsem nainstalovala Internet Explorer fix a poté se mi vůbec nezobrazovalo menu. V dalším návodu jsem našla, že je potřeba hru nainstalovat jinam než do složky Program files, ale když hru nainstaluji jinam, tak pak se mi vůbec nespustí i když dám, že jí chci spustit jako správce. Můžete mi prosím někdo poradit jak hru nainstalovat aby jela? Mám Windows 11. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Snažíš se marně. Opravdu nemůžeš očekávat, že hra z roku 2004 bude fungovat ve Windows z roku 2021... Na prehistorické hry potřebuješ prehistorické Windows a ty zase pojedou jen na prehistorickém počítači.

To je dobrá ptákovina.Režim kompatibility to spustí.

rezim kompatibility? ????

To nie je ptakovina, ale pravda. Nemozes ocakavat, ze 18 rokov stara hra pojde na modernom OS. To, ze nejaka hra v rezime kompatibility funguje, je v poriadku a skutocne vela starych hier rozbehas. Ale ocakavat, ze nejaka hra bude fungovat je prave ptakovina. Skusit to mozes, ale ocakavat, ze bude fungovat nelze.

Ptákovina to není. Švagrovi to na Windows 11 jede. Ale i když jedu podle toho jako on, tak hra mi nejde spustit

Nhl 2004 mi funguje na win 10 aj win 11. Kúpil som si mesiac dozadu originál z nemeckého amazonu. Google NHL 2004 rebuilt

Je to tak rok a půl, co jsem tu hru hrál na Windows 10. Nestačí ji pustit v režimu kompatibility pro Windows 7? Nepamatuji si, že bych se s tím nějak dlouhodobě drbal, tehdá mi to jelo myslím hned.

Zde máte podrobný návod jak a co provést:https://filipbartos.cz/me-nazory-a-clanky/jak-si...

Podle toho návodu jsem jela. Ale jak jsem psala, tak když nainstaluji jinam než do Program Files, tak se hra nespustí

Návod od FilipBartos je zastaralý. Forum NHL rebuilt nabízí návod a i pomoc na discordu. Hra se musí instalovat do složky vytvořené na disku C: , né do program files. Plus se musí spouštět přes launcher a mít vše zkopírované do správných složek. https://www.tapatalk.com/groups/nhl04rebuilt/

Tak jsem jela podle toho návodu. Vše mám, jen když pustím Launcher, tak mi to píše mydocspath is incorrect. Nevíš co s tím? Díky

Do složky dokumenty (documents) je potřeba zkopírovat roster hráčů (dá sehnat na fóru)

Tak to mám, ale stejně mi chyba vyskakuje

Ahoj mám iba otázku podarilo sa ti to nakoniec spustiť?

Tohle se stává pokud je disk rozdělen na více oddílů nebo je na počítači více uživatelů. Zkopírovat roster do dokumentech na disku C: a přes ucet správce

Ja jsem koupil nhl 2004 z amazon.de a funguji mi na win 10 notebooku. Jsou super. Rada: zkus prepsat vsechny soubory z utility nhl 2004 no.cd do nhl.exe
Jo a mrkni na muj inzerat na bazosi.
Zatim ahoj Simon Jehlicka