» Poradna » Programy

Nhl 08 platovy strop

cau, v nhl 08 hraju dynasty mode, ale ten platovej strop me fakt stve. da se to nejak odstranit? prohledal sem uz spoustu fan stranek, v downloadech to nikde neni. diky za pomoc

Odpovědi na otázku

Koupil sis simulator souteze, kde existuje platovy strop, tak si nestezuj

Človeče ty mi pripomínaš SZĽH obvzlášť teraz jak sa má stavať tá hala na MS 2011 či 12 či kedy to bude. Z hovna upliesť čo najlepší bič a hľavne aby to bolo rýchlo, kvalitne a hľavne zadarmo.