» Poradna » Ostatní

NHL 02 Problém=Prosím vyřešit ! :D

Ahoj, nainstaloval jsem NHL 2002 (Ne pro mě .. ) a když ho zapnu tak mi vyskočí error: Váš 3D akcelerátor případně vaše videokarta nemůže být správně inciálizována. Prosím aktulizuj ovladace pro váš 3D akcelerátor, anebo videokartu. Kontaktujte výrobce vaší karty, aby jste získaly nejnovější aktulizace. Nevíte jak to opravit ?PS: Dřív mi to zde PC fungovalo..Pokud se nepletu mám aktulizovat grafiku, jenže nevím jak.Grafika: mobile intel 915gm/gms 910gml express chipset familyAktulizoval jsem počítač tymhle:https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspxale pořád stejný problém :/

Odpovědi na otázku

Co mám udělat tady ? :D https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspxNějak tomu nerozumím jsem nováček..

V tom případku obstarej nenováčka.PrasatkoPee

musíš na můj odkaz kliknout. ne ho kopírovat nahoru do řádky.je delší než to tu zobrazujehttps://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx+lang=eng&ProductFamily=Graphics&ProductLine=Laptop+graphics+drivers&ProductProduct=Mobile+Intel%C2%AE+915GM%2fGMS%2c+910GML+Express+Chipset+Familycelý tedy:https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx

OK, vyhledal jsem to, ale když dám: Visit Download Center to search for downloads potom jsem tak klikl na další tlačítko a dal vyhledat nejnovejší verzi.. chvíly tu hledalo, poté mi naskočilo Error: The intel utility instalation failed. Possible web browse compatibly, firewall, or instlation issue detected.Select to OK to troubleshot issue. i firewall jsem kvuli tomu vypl..

Už to načítá v poho, aktulizoval jsem javu, ale dám hledal a mám tam Analyzing computer... a běhá to tam tak cca 10 Minut a nic to nenašelo a hledá pořád :D

Zavolej si k tomu někoho, kdo tomu rozumí - nevíš která bije... To že to neumíš není ostuda - nikdo učený z nebe nespadl. Já si taky sám neopravuji lednici, nebo vysavač....

a kolik by tahle oprava stála podle vás ? (cca)

za tudle banalitu nema cenu platit.Nerikej mi, ze nemas ve svem okoli nikoho, kdo by ti dooorucil nekoho, kdo tomu trochu rozumi a da ti to dohromady. Dal bych mu za to na pivo...

Přenech to odborníkovi. Nevíš, která bije. A mimochodem, je nesmysl, aby ta hra vypsala takovouhle chybu.

Rozhodně to není nesmysl, tohle mi hra píše.. ale jen NHL a jaká koliv verze a nebudu za tohle vážně platit..

Tak přeinstaluj ovladač grafiky......nicméně ta hra je tak stará a nenáročná, že to na tomhle prostě musí běžet.

to jen dokazuje že to prostě nezvládneš - potom jsou jen dvě možnosti: 1. zavolej někoho kdo tomu rozumí - to neznamená dávat to do servisu, ale někdo kdo umí víc než jen zapnout PC a hrát2. nehrajJiné rady pro tebe opravdu po tom co zde odpovídáš není...