» Poradna » Ostatní

NFS Underground 2 nelze spustit po aktualizaci AMD grafiky

AhojJak už z titulku odpovídá, pokaždý když chci spustit Underground 2ky tak se mi ani nespustí intro a nahlásí mi to že program přestal pracovat. Tento problém u mě nastal od aktualizace AMD grafiky(verzi si nevzpomenu ale vím že to bylo koncem listopadu).Zkoušel jsem snad všechno.Spustit v režimu kompatibility, v rozlišení 640x480, jako správce(tak ne asi když se učím na IT škole :D)...Když hru přeinstaluji tak se mi poprvé spustí, ale jakmile si to nastavím na obvyklé rozlišení 1280x1024 a nejvyšší detaily, poté to vypnu tak mě to opět začne hlásit že program přestal pracovat. Měl jsem tam patch 1.2 abych mohl hrát přes LANku s kámošem, patch to tedy taktéž neopraví. Mám Windows 10,Core2Duo E7500,4GB RAM,R7 250 2GB GDDR5.Ještě takovej menší dodatek, ten kámoš to taky nespustí a to má windows7 a podobnou grafiku, jen maličko starší řady HD7xxx. Děkuji předem za odpovědi.Hezký den :)

Odpovědi na otázku

Může to být bugem/problémem v ovladačích grafiky. AMD nereflektovalo podporu starých DX 9 titulů. Nahrajte poslední alfa verzi ovladačů ze stránek AMD. Mohlo by to pomoci.Nebo nahrajte nějaké opravdu staré ovladače.https://diit.cz/clanek/amd-vyresilo-probl... A nebo je to prostě staré :D

Díky,zkusil jsem alfa ovladač.No zatím to nepomohlo.Možná sáhnu spíše po těch starších ovladačích.Hra je sice stará ale je to klasika.A zvlášť když u ní člověk jako já dokáže strávit klidně i 2 hodiny :D

Vím. Ujížděl jsem na nich dlouho. Škoda, že to nepomohlo. Chce to asi zkoušet. Nebo je problém někde jinde.PS: Mám pocit, že tam není podpora širokoúhlých monitorů. Takže mám pocit, že naposledy jsem to smažil v rozlišení 1280x1024 na mám fullHD monitoru.

Aha, vy to zmiňujete. Tak nic.... Zkusil jste nižší? 1024x768? Byť nemám moc důvěru v to, že by to pomohlo.

Jedu to na nejnižší detaily na 1024x768. Když dám vyšší detaily tak to musím zreinstalovat.Aktualizace 18.1.1 nepomohla.Takže tak

Nesdělil jsi hw sestavu ani verzi W10.Kde jsi spáchal chybu:Nechal sis v listopadu do PC narvat novou verzi W10. Co s tím, když už je mléko rozlito na rozpálené plotně?Zkontroluj, jestli jsi nezapomněl zakázat nejhorší zhůvěřilsoti W10, především:FastBoot;automatickou aktualizaci ovladačů.Pokud jsi zapomněl, naprav to.Pak restartuj OS, vyhoď parodii ovladače VGA od MS a instaluj originální ovladač VGA od AMD:http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/A...