» Poradna » Programy

NFS Shift patch 1.1

Čus, hele je možný ,že by mi ten patch nešel nainstalovat? Zkoušel jsem jich už hodně dokonce i přímo z EA.com ,ale dám to spustit projede to a pak se to zavře. Spustím hru a ve hře není LAN a ani plná podpora myši nic. Nevíte čím to může být?

Odpovědi na otázku

Táák už je to vyřešeno xD

http://www.dl4all.com/games/73967-need-for-spee... ...

Postup:
1. Unraruj.
2. Kopíruj originální crack ze slořky original.
3. Aplikuj patch.
4. Kopíruj crack (reloaded...).
5. Hraj.

Kdyby s tím měl ještě někdo potíže

to by tě asi nenapadlo, že?

Mam jeden problem s Hrov NFS shift kde nastavi aby tiene boli Nizke tak mi hru vyhodi ale pritom je vyborne a potom musim nastavit na Stredne a tam ide hra ale SEKAAA

no když se ti seka zkus ten Gane Speed Adjuster

a ten Game speed mi co urobi

no že bys napsal aspoň konfiguraci PC a jestli máš origo či crack?

nie nemam originallll

No to je vyyyyyyborny! Pak buh sud, jestli jste schopen ziskat spravny crack a spravne ho pouzit. O pripadnem dalsim patchovani nemluve...

Ted nam zkuste posat svoje PC - CPU, GK a RAM - a prozradte, zda je problem jen s NFS:S nebo i s jinymi hrami.

a to tě nenapadlo, že když přepíšeš originál shift.exe nějaký crackem, že to ten patch nepozná? Takže pokud sis neudělal zálohu originálního shift.exe tak jedině uninstal a instal a pak patch no a sežeň si crack na 1.01, protože miniimage ti asi nic neříká. Jo a jinak už je patch 1.02, který aspoň u mě vyřešil to hrozné škubání grafiky a přidal nějaké ty káry navíc.

Mam problemys NFS Shift u jednoho se obevi jen cerna obrazovka jako kdybi se melo neco načitat ale pak se to sekne a u jinejch taky problemy nevite co s tim ? pripadne odkaz na funkcni crack pls a nbo nekomu pomohlo ze to opatchoval ? pls ozvěte se mi n amail